• Свеж
BESTOYARD Злато Барови Богатство Кутии Реквизити Симулирани Пластични Злато Барови Пластични Златни Шипки за Западен Каубој Партија Резерви (5 Pack)
zoom_in

BESTOYARD Злато Барови Богатство Кутии Реквизити Симулирани Пластични Злато Барови Пластични Златни Шипки за Западен

DEN 317.28

Од стока
check Во продавницата

Пластика.Високо - квалитетни материјали : Ова злато бар модел е изработен од пластика, и златна боја е многу.Партиски реквизити : Оваа пластика злато бар може да се користи како декорација за западен каубој - тематските партии, или реквизити за други пиратски - тематските игри.Таписерии изработка : површината на секој злато бар има код, кој е поблиску до вистински злато бар, ве молиме да обрнете внимание на големината.Фото реквизити : Можете да ги користите овие златни прачки да се создаде микро пејзаж и да ги преземат интересни фотографии.Потсетник : Почитувани купувачи, ова симулирани злато бар може да се судрат за време на транспортот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Опис Карактеристики - Боја : Златна - Материјал : пластика - Големина : 2. 4 x 1. 1 x 0. 7 во Високо - квалитетни материјали : Ова злато бар модел е изработен од пластика, и златна боја е многу.- Партиски реквизити : Оваа пластика злато бар може да се користи како декорација за западен каубој - тематските партии, или реквизити за други пиратски - тематските игри.- Таписерии изработка : површината на секој злато бар има код, кој е поблиску до вистински злато бар, ве молиме да обрнете внимание на големината.- Фото реквизити : Можете да ги користите овие златни прачки да се создаде микро пејзаж и да ги преземат интересни фотографии.- Потсетник : Почитувани купувачи, ова симулирани злато бар може да се судрат за време на транспортот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Пакет Вклучувајќи 5 x Симулирани Злато Барови.

Вака можеби ќе ви се допадне..