• Свеж
Amcrest UltraHD 2К WiFi Камера 3MP (2304TVL) Dualband 5ghz / 2.4 ghz, Внатрешна IP3M-941 (Бела)
zoom_in

Amcrest UltraHD 2К WiFi Камера 3MP (2304TVL) Dualband 5ghz / 2.4 ghz, Внатрешна IP3M-941 (Бела)

DEN 1439.76

Од стока
check Во продавницата

Dual-Band Ултра-HD – Ова 5ghz/2.4 ghz Dualband Wi Fi IP camera карактеристики прекрасен 2 K / 3 MP (2304x1296 P на 20fps 1080 P во 30fps) видео со супериорен во однос на слаба светлина способност за користење на Aptina AR0330 image sensor и Ambarella S3 LM чипсет.Екстра-широк 90° агол на гледање, како и далечински пан/навалите и дигитален зум ви овозможи да ги покрие повеќе земјата и да се задржи повеќе од она што е важно за да можете безбедно.Работи со Алекса преку Amcrest Cloud.Попаметни Безбедност – Примање на движење сигнализација известувања, преглед снимки, и да се вклучат во двонасочна комуникација преку вашиот паметен телефон со Amcrest Видите стан.Репродукција и снимање на професионално на КОМПЈУТЕР со користење на Amcrest Надзор на Управата за Windows и MAC (вклучен) или Сино Ирис Професионални.Работи со Amcrest Облак далечински видео меморија, Micro SD картичка, Amcrest NVRs, Synology и QNAP NAS, FTP, Бледо Месечината (32bit) s опремени со повеќе функции, како што се PTZ, Ноќно гледање, и Движење Сигнали.Користење на вашиот Amcrest Видите Про стан, сте во можност да примате текстуални и e-mail известувања секогаш кога движење е откриен од страна на вашата камера.Во Amcrest, ние сакаме да се осигура безбедноста на нашите клиенти, нивните најблиски, домови и бизниси.Ќе добивате 1 Година Гаранција и Доживотна Поддршка од Amcrest, така што секогаш може да се задржи она што го сакаат безбедно.Кога сте во движење сте ќе сакаат да останат во знаете.Со Amcrest Видите Про стан, никогаш не ќе го пропушти шансата за момент, без разлика каде се наоѓате.Заборавив да закаже снимање?Amcrest Видите Pro има ли покриени.Преку вашиот компјутер или паметен телефон, сте во можност да се закаже снимање и да го модифицирате вашиот движење откривање settings.Amcrest Видите Про го прави сигурни дека секогаш ќе остане во знаете со непосреден push нотификации со вашиот телефон и е-маил известувања секогаш кога движење е откриен.Amcrest Облак беше создаден за да се осигура дека вие не пропуштајте ништо, без разлика каде се наоѓате.Без оглед на тоа колку далеку сте од дома, можете да се најавите и од компјутер или преку Amcrest Облак стан веднаш да се посочи вашите снимки преку разумна временска рамка и да игра назад во лесна и брилијантен квалитет.Телевизија гледање, заедно со 4 часа на снимени складирање е вклучена слободни.Секој корисник на Amcrest производи може да преземе целосна предност на експанзивна поддршка содржината на располагање.Меѓу нашиот You Tube канал, база на знаење, форуми и НАС поддршка тимови, било и сè што може и ќе се одговори брзо и едноставно.Amcrest производи се опфатени од 1 Година Ограничена Гаранција важи од оригиналната набавка датум.Вашата 1 Година Ограничена Гаранција ви овозможува да примате замена во случај дека вашиот производ ќе престане да работи или е неисправен.Сите Amcrest камери, CE и препораките на FCC заверена со УЛ согласност.Amcrest не е одговорен за трети лица, трошоците настанати како што се инсталација такси, дополнителни такси превозот, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..