• Свеж
Pnakqil Компатибилен со Xiaomi Pocophone Ф1 Случај 6.18 инчен, Crossbody Прилагодливи Ѓердан Lanyard со Моден Дизајн Моделот Мека Зелена TPU Shockproof Заштитни Случај за Xiaomi Poco Ф1, Авокадо
zoom_in

Pnakqil Компатибилен со Xiaomi Pocophone Ф1 Случај 6.18 инчен, Crossbody Прилагодливи Ѓердан Lanyard со Моден Дизајн

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилни со Xiaomi Pocophone Ф1 6.18 инчи.Известување:Ве Молиме Двојно Проверете Го Моделот На Вашиот Телефон Пред Да Ја Купите.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ:Меки Силиконски TPU обвивка се вклопува удобно во рака, нудејќи заштита на вашиот уред од гребнатини, шокови или помали лизга, поддржува и безжично полнење.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА:Покрена усните ги заштитува екран и камера од потенцијалните гребење и оштетување.ПРИЛАГОДЛИВИ CROSSBODY РАКА: На прилагодливи и монтажни crossbody рака ти дава рака-слободен чувство, слободни вашите раце.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ:Ако имате било какви проблеми со телефонот случај да сте го купиле,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил во секое време,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа,и се обидуваме се потрудиме да ви обезбедиме со повеќето задоволително решение.Карактеристики 1.Тенок и лесен дизајн додава минимална рефус за Xiaomi Pocophone Ф1, збогатете го вашето зафат чувство. 2.На cutouts на случај за Xiaomi Pocophone Ф1 се совршено дизајниран за да се обезбеди лесен пристап до сите копчиња, одговараат за cutouts како звучници, камери,полнење, јачина на звук и други пристаништа, без отстранување на случај, лесно да се инсталира и да ги отстраните. 3.Посебна шема дизајн на случај за Xiaomi Pocophone F1 го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. 4.Прилагодливи рака така што виси совршено од ваша страна за крос-тело, од страна на или пред. 5.Случајот со рака за Xiaomi Pocophone Ф1 има чист, елегантен кабелот завршува направени од TPU материјал.Совршен за да имаат вашите раце слободни додека го прават други работи.

Вака можеби ќе ви се допадне..