• Свеж
Ручек Кутии Торба Aschar Обновливи Ручек Кутија Контејнери за Тинејџерски Момчиња и Девојки со Прилагодливи Рака, Изолирани Ручек Кулер торби за на Училиште и Патува?
zoom_in

Ручек Кутии Торба Aschar Обновливи Ручек Кутија Контејнери за Тинејџерски Момчиња и Девојки со Прилагодливи Рака,

DEN 381.36

Од стока
check Во продавницата

★ЕКСКЛУЗИВНИ МОДЕЛИ – симпатична ручек кутија за собирање понуди за секој модел симпатична и Око-фаќање изгледа дека може да се направи забава и да ги носите. ★КОМПАКТЕН ДИЗАЈН – 7.5 Мерки" x 3.2" x 9.9"(W x D x H).Пространа ручек tote може да се одржи една добра големина контејнер со многу простор за грицки, овошје, зеленчук, пијалаци и повеќе. ★ПРЕНОСНИ – Карактеристики вклучуваат шише за вода мрежа џеб на страна е лесно да се извлече кога се чувствуваат жеден.Долго и Прилагодливи рамо, рака со лесен дизајн нуди подобра сметководствена. ★ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – Супериорен полиестер + дебели ЈП пена + Храна-безбедно PEVA обвивка, тројно изолирани го прави овој обновливи кулер торба повеќе издржливи, здрав и лесен за да ги избрише чисти.Изолација чува топли или студени температури во текот на денот за да се подобри квалитетот на храната, свежината и вкусот. ★Повеќенаменски : Стилски ручек торба ладилник за надворешна и патување essentials, исто така, може да се користи за намирници торба, шминка торба, и секојдневна употреба за секоја сезона.Овој сестран lunchbox обезбедува тинејџерски момчиња и девојки здрав ручек со нашите BPA и Phthalate-бесплатно, лесен-за-носат ручек кутија, и совршено packable.Доволно голема да се одржи на ручек сад.Користете го за храна, држи бенто кутија, закуски, или дури и женски Шминка производи.Покрај тоа, ние имаме речиси на сите видови на дизајни за вашиот избор, како што се растенија серија, флорални серија, galaxy серијата, животински серија, итн.Добредојдовте видите повеќе надгради ручек кеси во нашата продавница.Производ Димензија : 7.5 x 3.2 x 9.9 инчи (W x D x H) Точка Тежина : 0.17 kg Материјал : Трајни Полиестер + 3мм ЈП пена соочи + Nontoxic PEVA поставата внатре Затворање Тип : Патент затворање Препорачува Возраст Оценување : Години 3+ детето.Перење Совети : 1. Измијте посебно со благ детергент и чисти во обични температури вода, хлор. 2. Висат да се исуши и да ги чува во вентилирани место наместо на изложување на сонце. 100% Задоволството Гарантира : Ако некој клиент не е 100% ЗАДОВОЛНИ со нивната куповна ќе им понуди една кавга без наплата или размена.

Вака можеби ќе ви се допадне..