• Свеж
Не-Плетени Ostomy Торба, Ткаенина Поставата со Хибридни Ostomy Торба Масло на Хартија
zoom_in

Не-Плетени Ostomy Торба, Ткаенина Поставата со Хибридни Ostomy Торба Масло на Хартија

DEN 638.16

Од стока
check Во продавницата

Секој ostomy торба е заштитена страна.Не-плетени ткаенини обвивка, мека и удобна, да се намали триењето на бучава, се избегнат срам на ostomy луѓе.Направени од високо-бариера дијафрагмата тело и кожа-friendly hydrogel шасија.Строго се произведени според стандардните барања.Водата лепак шасија може да се вметнат цврсто да се заштити кожата.

Вака можеби ќе ви се допадне..