• Свеж
HiMedia M360-500G Glycerol Asparagine Агар База (ISP Среден Број 5), 500 g
zoom_in

HiMedia M360-500G Glycerol Asparagine Агар База (ISP Среден Број 5), 500 g

DEN 9180.00

Од стока
check Во продавницата

Дехидрирани Култура.Микробиолошка Култура Медиуми.Hi Media M360-500 G Glycerol Asparagine Агар База (ISP Среден Број 5).Земја на потекло : Индија.Hi Media M360-500 G Glycerol Asparagine Агар База (ISP Среден Број 5), 500 g.

Вака можеби ќе ви се допадне..