• Свеж
EXCEART Устата Грижа Брис 100Pcs за Еднократна употреба Стоматолошки Сунѓерот Брисеви Орален Чистење Брисеви Стерилни Стоматолошки Сунѓерот Swabsticks
zoom_in

EXCEART Устата Грижа Брис 100Pcs за Еднократна употреба Стоматолошки Сунѓерот Брисеви Орален Чистење Брисеви Стерилни

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Moisten совети со вода или миење на устата за бришење на забите и непцата.Ослободени од ваше мирис што може да се даде на пациентот удобно искуство.Направени на квалитетот сунѓерот материја која може да биде безбедно за да бидат сигурни за користење.Секој брис е санитарни која може да биде лесно за вас да се носат без да се предизвикува никаква болка кога го користите.Совршен за вашата орална нега, чистота и совршен за да се свежи вашата уста, заби и непца.Опис : Совршен устата брисеви кои се направени на квалитетот сунѓерот материјал.Безбедно и трајни производи за вас да се одморат и да се осигура да се користи.Сунѓерот брисеви кои се совршени за вашата орална нега, чистота и влажна.Добро freshing вашата уста, заби и непца.Секој брис е санитарни која може да биде лесно да се носат.Помек доволно без да се предизвикува никаква болка кога го користите.Карактеристики : - Боја : Розова.- Нејзините Материјал : Сунѓер.- Нејзината Големина : Околу 13. 50 X1. 50 X0. 05 cm/ 5. 31 X0. 59 X0. 02 инч.Пакет Вклучувајќи : 100 x Сунѓерот Брисеви.

Вака можеби ќе ви се допадне..