• Свеж
ZITENGZHAI WYS-DENGSI, 1pc 0.5 KG/Тркалаат 1.75 mm PLA 3D Печатач Материјал 2 Боја Солидна PLA Филамент Димензионални Точност +/- 0.02 mm (Боја : Црна)
zoom_in

ZITENGZHAI WYS-DENGSI, 1pc 0.5 KG/Тркалаат 1.75 mm PLA 3D Печатач Материјал 2 Боја Солидна PLA Филамент Димензионални

DEN 1908.00

Од стока
check Во продавницата

Ние ќе направи максимални напори за да можете 5-ѕвезда услуга.Материјал : PLA.Дијаметар : 1.75 MM±0.05 ММ. Печатење Temp : 195-220℃.Брзина на печатење : 30-50мм/s.Боја : Над 24 видови (прифати custom)за Апликација : FDM 3 D Printer Packing : Вакуум Амбалажа со desiccant Net Тежина : 0.5 Kg/гајтанот Бруто тежат : 0.8 kg/гајтанот.

Вака можеби ќе ви се допадне..