• Свеж
Colcolo 300 / 600pcs Метал Безбедност Pin Круша Форма Занает Прибор за Шиење - 600pcs
zoom_in

Colcolo 300 / 600pcs Метал Безбедност Pin Круша Форма Занает Прибор за Шиење - 600pcs

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

сијалица пиновите се во живописни и око-фаќање на бои, кој е добар за обележување, лоцирање и тагирање и, исто така, убаво за DIY и занает проекти.Специјалниот дизајн е многу безбедност за ваша секојдневна употреба ,без оглед на плетење ,крои или шиење ,виси ознаки ,тие се добар додаток за вашиот живот.овие убави и убав изглед gourd игли се прекрасни како присутни embellishments за вашите пријатели или може да се користи за да прикачите подарок ознаки на подарок завиткување пакети.тие се голем бод маркери за плетење и crocheting проекти, исто така можете да ги користите за да pin за перење упатство за облека или само за одредување на копчиња цел. 1 кутија вклучува 300/600 плетење бод маркер иглички во избрани бои.Опис : - 1 кутија вклучува 300/600 плетење бод маркер иглички во избрани бои. - тие се големи бод маркери за плетење и crocheting проекти, исто така можете да ги користите за да pin за перење упатство за облека или само за одредување на копчиња цел. - сијалица пиновите се во живописни и око-фаќање на бои, кој е добар за обележување, лоцирање и тагирање и, исто така, убаво за DIY и занает проекти. - овие убави и убав изглед gourd игли се прекрасни како присутни embellishments за вашите пријатели или може да се користи за да прикачите подарок ознаки на подарок завиткување пакети. - Посебен дизајн е многу безбедност за ваша секојдневна употреба ,без оглед на плетење ,крои или шиење ,виси ознаки ,тие се добар додаток за вашиот живот.Спецификација : - Материјал : Железо - Големина Приближно 21.5x9.3мм/0.84x0.36inch - Боја : Multicolor Package Вклучува : 1 Кутија 300/600 Парчиња Круша Форма за Безбедност на Иглички.

Вака можеби ќе ви се допадне..