• Свеж
SUTK 24Pin ATX 1 до 2 Напојување Продолжување Кабел 24P ПСУ Моќ Порта 24 Pin Машки за Женската Порта Y Splitter Кабел 20cm 30cm 60cm (Големина : 0.3 m)
zoom_in

SUTK 24Pin ATX 1 до 2 Напојување Продолжување Кабел 24P ПСУ Моќ Порта 24 Pin Машки за Женската Порта Y Splitter

DEN 676.80

Од стока
check Во продавницата

1. Се конвертира ATX напојување (24 pin) за да плоча (24 pin),додавање на 2 порти 24 Pin за поддршка на 2pcs Плоча Напојување. 2.Порт Мултипликатор : 1 : 2. 3.Должина : околу. 20cm, 30cm,60см. 4.Жица Мерач : 18 AWG. 5.Конзервирани Бакар - UL1007 Жица.Пакет included24 Pin 1 до 2 Напојување Продолжување Кабел x1.

Вака можеби ќе ви се допадне..