• Свеж
Bakelite Топката Knob Топката се Справи со M5 M6 М8 M10 М12 М16. Женски Навој Месинг Insert(M16x50(1pcs))
zoom_in

Bakelite Топката Knob Топката се Справи со M5 M6 М8 M10 М12 М16. Женски Навој Месинг Insert(M16x50(1pcs))

DEN 146.64

Од стока
check Во продавницата

[Превозот]објектот е предаден од Кина, времето за испорака ќе биде 10-30 дена. [Size]M16x50 (Конец Вметнете Кол.=16mm, Bakelite Главата Кол.=50mm). [Материјал]Bakelite Тело + Месинг Insert, силна стабилност. [Инсталација]Едноставна инсталација, нема потреба за други алатки, може да биде инсталиран или расклопуваат со една рака, на заштеда на вашето време. [Забелешка]Можете да изберете големината наведени во големина и, исто така, ние не прилагоди на големината.Треба само да ми кажете вашата големина.Име на производ : Bakelite Топката Knob Боја : Црна Материјал : Bakelite Тело + Месинг Вметнете Употреба : Кабинет, Фиока, Салон, Гардероба, Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема за Апликација : Градење на Индустриски Машини или Мебел Дома Функција : отпорни на Абење, стареењето отпор, изолација, отпорност на корозија.Големина : M5x20 (Конец Вметнете Кол.=5mm, Bakelite Главата Кол.=20mm) M6x20 (Конец Вметнете Кол.=6mm, Bakelite Главата Кол.=20mm) M6x25 (Конец Вметнете Кол.=6mm, Bakelite Главата Кол.=25мм) M8x25 (Конец Вметнете Кол.=8мм, Bakelite Главата Кол.=25мм) M8x30 (Конец Вметнете Кол.=8мм, Bakelite Главата Кол.=30мм) M8x32 (Конец Вметнете Кол.=8мм, Bakelite Главата Кол.=32-милиметри) M8x40 (Конец Вметнете Кол.=8мм, Bakelite Главата Кол.=40mm) M10x32 (Конец Вметнете Кол.=10мм, Bakelite Главата Кол.=32-милиметри) M10x35 (Конец Вметнете Кол.=10мм, Bakelite Главата Кол.=35mm) M10x40 (Конец Вметнете Кол.=10мм, Bakelite Главата Кол.=40mm) M12x40 (Конец Вметнете Кол.=12mm, Bakelite Главата Кол.=40mm) M16x50 (Конец Вметнете Кол.=16mm, Bakelite Главата Кол.=50mm) Како што се избере во "Големина" Количина : Како да се избере во "Број на Предмети" Карактеристики : 1. Високо квалитетен материјал обезбедува стабилни перформанси и издржливост. 2. Лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстраните. 3. Убаво замена додаток за стари или скршени еден. 4. Погоден за темата на фреза, струг или мелење машина. 5. Цврсти и издржливи, висока температура отпорни, не е лесно да се деформира.Забелешка : може да изберете големина наведени во големина и, исто така, ние не прилагоди на големината.Треба само да ми кажете вашата големина.Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво, Клиент Сервис, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние можеме да се обидуваме се потрудиме да го реши секој проблем.Ви благодарам многу!.

Вака можеби ќе ви се допадне..