• Свеж
Уникатен Бебе Девојка Малку Heartbreaker Денот на Вљубените Layette Headband
zoom_in

Уникатен Бебе Девојка Малку Heartbreaker Денот на Вљубените Layette Headband

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.ОНА што ДЕЦАТА САКААТ : Удобност и Срца!Ова за Денот на Вљубените тематските облека карактеристики на симпатична срцето печатење и мека Египетски памук ќе го направи ова на вашиот малку еден е омилена!.ОНА што ДЕЦАТА САКААТ : Удобност и Срца!Ова за Денот на Вљубените тематските облека карактеристики на симпатична срцето печатење и мека Египетски памук ќе го направи ова на вашиот малку еден е омилена!.ЕГИПЕТСКИОТ ПРОИЗВЕДЕНИ : Египет одржува својата репутација за висок квалитет на текстил и облека производство од античките времиња!Нашите деца го заслужуваат најдоброто во квалитетот и тоа е токму она што се бара од нашите процесот на производство.95% висок квалитет на Египетски памук и 5 % еластичен lycra ткаенина е кул, дише и флексибилни.Премиум боја е да се осигурате дека вашиот облека нема да исчезнат или да ја стартувате.Вие нема да добие какви било гужва за ставање оваа една!.СТИЛОТ [МАЛКУ HEARTBREAKER] : Совршено за за едно попладне playdate, за на училиште Денот на Вљубените лице или дури и само за lounging низ куќата!Срцето appliques на leggings се направи овој око catcher и симпатична applique се сигурни да се добие многу се смее.Оваа облека е совршен прилог на вашето бебе е зима и Денот на Вљубените гардероба.GIFTABILITY : го Прави совршен подарок, Денот на Вљубените се присутни или "само затоа што" за вашата сопствена малку љубов.УНИКАТЕН БЕБЕ : Commited на квалитетот и на ваше задоволство, Уникатен Бебе има облека за секој празник!.Големина : 18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од големината.Слична облека од нашите storefront.

Вака можеби ќе ви се допадне..