• Свеж
Мелница-Max IC & Компонента Sockets СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК НАСЛОВОТ (Пакување од 20)
zoom_in

Мелница-Max IC & Компонента Sockets СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК НАСЛОВОТ (Пакување од 20)

DEN 6557.76

Од стока
check Во продавницата

Производителот : Мелница-Макс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Серија : 0851. Пакување : Рефус.Бренд : Мелница-Макс.Спецификации : Производител : Мелница-Max Rohs_Mouser : Ro HS Compliant Series : 0851 Packaging : Bulk Brand : Мелница-Max Product Type : IC & Компонента Sockets Standard Pack Qty : 1 Subcategory : IC & Компонента штекерите (подножјата).

Вака можеби ќе ви се допадне..