• Свеж
Маскирани Бебе Крпа Astrout се Соочуваат Децата Бања Пешкир Памук Bathrobe Заврши за Момчиња и Девојки Години Пливање на Плажа Новородено Бебе Лето Базен 60см
zoom_in

Маскирани Бебе Крпа Astrout се Соочуваат Децата Бања Пешкир Памук Bathrobe Заврши за Момчиња и Девојки Години Пливање

DEN 659.28

Од стока
check Во продавницата

Маскирани Бебе Крпа Astrout се Соочуваат Децата Бања Пешкир Памук Bathrobe Заврши за Момчиња и Девојки Години Пливање на Плажа Новородено Бебе Лето Базен 60см.Мека, дише и на добра вода - апсорбирање на способност, ја апсорбира водата и децата брзо.Таписерии изработка, парична казна, па дури и бода, не е лесно да се падне, перат и издржливи.Оваа маскирани бања пешкир, исто така, ќе престане вашиот малку еден од добивање на ладно додека сушење.Направени од премиум чиста памучен материјал, тоа е кожата - friendly и удобен за носење.Боја : Избрани Color2 Опис Оваа точка е бања пешкир за бебе деца.Тоа е изработен од мека, кожата - пријателски материјал кој добра вода - апсорбирање на способност, за удобност и сушење децата брзо по туш или када.Останува на бебето лесно, имајќи го него или неа топло.Симпатична цртан филм дизајн го прават тоа фаворизирана од страна на повеќето деца.Карактеристики - Материјал : Чист памук - Големина : Околу 60. 00 X120. 00 X1. 00cm/ 23. 58 X47. 16 X0. 39inch ( 60cm ) - Големина : Околу 60. 00 X140. 00 X1. 00cm/ 23. 58 X55. 02 X0. 39inch ( 70cm ) - Направени од премиум чиста памучен материјал, тоа е кожата - friendly и удобен за носење. - Мека, дише и на добра вода - апсорбирање на способност, ја апсорбира водата и децата брзо. - Прекрасна цртан филм шема дизајн го прави тоа повеќе привлечни за децата. - Таписерии изработка, парична казна, па дури и бода, не е лесно да се падне, перат и издржливи. - Ова маскирани бања пешкир, исто така, ќе престане вашиот малку еден од добивање на ладно додека сушење.Пакет Вклучувајќи 1 x бања пешкир.

Вака можеби ќе ви се допадне..