• Свеж
Shiwaki Преносни Туш Радио AM FM IPX4 Водоотпорен Врвот се Справи со Прилагодливи Волумен - Црна, 119x55x150mm
zoom_in

Shiwaki Преносни Туш Радио AM FM IPX4 Водоотпорен Врвот се Справи со Прилагодливи Волумен - Црна, 119x55x150mm

DEN 503.76

Од стока
check Во продавницата

Со компактен дизајн и вграден звучник, направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Тоа е погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража.Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилени радио станици во секое време, насекаде.Батеријата Напојува : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време.Со AM и FM прием, можете да слушате вашите омилени радио станици и туш музика, разговор емисии и вести.Преносни : Туш радио е врвот се справи со дизајн е погодно обесен на туш главата или пре-инсталиран кука.Опис : - Со AM и FM прием, можете да слушате вашите омилени радио станици и туш музика, разговор емисии и вести. - Преносни : Туш радио е врвот се справи со дизајн е погодно обесен на туш главата или пре-инсталиран кука. - Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилени радио станици во секое време, насекаде. - Со компактен дизајн и вграден звучник, направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Тоа е погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража. - Battery Powered : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време.Спецификација : - Школка Материјал : ABS - Моќност : 3 V 0.5 W - Батерија : 3 AAA батерии (не се вклучени) - Фреквенциски Опсег : СУМ 510-1730 KHz; FM 87-108 MHz. Големина на : 119x55x150mm/4.7x2.2x5.9 inch Package Вклучува : 1 x AM FM Преносни Radio1 x англиски Manual Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

- Shell Material:
ABS
- Power:
3V 0.5W
- Battery:
3 AAA batteries (not included)
- Frequency Range:
AM 510-1730KHz; FM 87-108MHz.
- Size:
119x55x150mm/4.7x2.2x5.9 inch
Package Includes:
1 x AM FM Portable Radio :
1 x English Manual :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you. :

Вака можеби ќе ви се допадне..