• Свеж
Светла за магла за 2001-2003 ФОРД Ренџер со Светилки H10 12V 42W AUTOFREE ОЕМ Возење Замена Светилки-1 Пар(Јасно Леќа)
zoom_in

Светла за магла за 2001-2003 ФОРД Ренџер со Светилки H10 12V 42W AUTOFREE ОЕМ Возење Замена Светилки-1 Пар(Јасно

DEN 983.76

Од стока
check Во продавницата

[ВИСОК СТАНДАРД] - Висок квалитет на Магла Светлина собранието за 2001 2002 2003 година, Форд Ренџер. [ТОЧНО ОЕМ ОДГОВАРА] - ОЕМ БР. : L : 1 L5 Z15200 DA; R : 1 L5 Z15200 CA; Гром-на стил светла за магла се дизајнирани за брза и лесна инсталација.Нема потреба за било какви модификации, може да се откажат право во оригиналната loaction. [DOT/SAE СОГЛАСНОСТ] - Partslink : L : FO2592184; R : FO2593184; Темелно тестиран за да се исполнат федерални и меѓународни стандарди и се целосно улица легално. [ПРОДАВА ВО ПАР] - Вклучуваат левата страна(возачот страна) и десната страна(патнички страна).Со H10 12 V 42 W Светилки вклучени(Жица темперамент НЕ се вклучени). [180 ДЕНА AFTERSALES УСЛУГА] - БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ЌЕ СЕ ОДГОВОРИ ВО РОК ОД 24 ЧАСА.PS : се расипува и оштетени предизвикана од неправилна употреба, тоа ќе може да уживате во нашите 180 дена aftersales услуга.AUTOFREE е нов автомобилски осветлување бренд, со силна техничка поддршка.Ние посветена да обезбеди висок квалитет на производите и внимателен услуга за секој возач.Можете да уживате во задоволството на возење и забава на перформансите, а истовремено обезбедувајќи вашата безбедност.Се надеваме дека сте задоволни со секој пат шопинг искуство.

Вака можеби ќе ви се допадне..