• Свеж
Skun Метал Ѕид Монтирани Судски Багажник, Бања Рек Крпа Рек Крпа Бања Пешкир Рек Удар Слободни Сребро Забавува Војна Закачалка на 304 Нерѓосувачки Челик Крпа Rack (Боја: ?
zoom_in

Skun Метал Ѕид Монтирани Судски Багажник, Бања Рек Крпа Рек Крпа Бања Пешкир Рек Удар Слободни Сребро Забавува

DEN 2287.20

Од стока
check Во продавницата

Стил : искористете ја оваа бања пешкир решетката за да создаде опуштена и удобна атмосфера во вашата бања.Користи секојдневен бања хардверски додатоци за да се заврши една релаксирана, како бањата.Упорност : Со трајни, трајни површински третман помага во спречување на корозија, дисколорација или исчезнува, па можете да уживате во вашите омилени изглед за живот.Мазна површина : Преку полирање на неколку чекори, да ја направат лесна и мазна, ќе не боли вашата облека.Без остри рабови, вие можете безбедно да се откажам вашиот бањарки, бања крпи, панталони и кошули, бански костуми perfect, палта, кеси, туш или други работи.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци потребни за инсталација на пакувањето не треба да се грижите за тоа како да се инсталира, ние ќе ви даде инсталација водство прирачник, во спротивно можете да ни испратите електричен пошта, ви нудат 24-часовен онлајн услуга.Крпа рек : Крпи можат да бидат целосно започна и сушени побрзо.Дизајнот на две крпи има доволна оддалеченост од далечина и различни висини, да се направи циркулацијата на воздух подобро.Дали ви е потребна чиста соба?Зарем не сте уморни иако пешкир е секогаш влажно?Нашите крпа носител е вистинскиот избор!Неименуван : Крпа Рек / Towelber Size : 40cm, 50 цм, 60 см, 70 см, 80 см, 90 cm, 100 см, 120 cm (крпа rack)Боја : Silver Bathroom, апарати за Домаќинство, Хотел, Кујна, Дневна Соба, Балкон : Suitable How да се инсталира : слободен Удар (крпа бар)Внимание : Ние ќе се справи со што прв пат, кога ќе имате било какви проблеми со кои се посветени на квалитетот на производот.Разбирање и комуникација е многу важно за нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..