• Свеж
Hekodonk за iPhone 11 Случај Вграден Екран Заштитник Тешки големо Влијание Тешко PC TPU Браник со Полно Тело, Заштитна Shockproof Анти-Нула Покритие за Apple iPhone 11-Мермер Црвена
zoom_in

Hekodonk за iPhone 11 Случај Вграден Екран Заштитник Тешки големо Влијание Тешко PC TPU Браник со Полно Тело, Заштитна

DEN 210.72

Од стока
check Во продавницата

[Изградена-во -екран заштитник] : НОВИОТ УДОБНО ДИЗАЈН : 2019 најнов дизајн случај совршен за Apple i Phone 11 САМО.ОКО-ФАЌАЊЕ : Уникатен Тенок, Елегантен, стилски и џеб-пријателски со прекрасен дизајн Мермер модели.Посебни modling техника направени печати жив, brighte, брилијантен, и никогаш боја исчезнат.Хибриден Материјал : Шок-Абсорбента Флексибилни Висок квалитет мека TPU(прашина се спротивстави) Браник со Трајни Тешко КОМПЈУТЕР Назад, Многу Здрав и Отпорен на Гребење,никогаш нема да се распадне и да остане безбедно.ГОЛЕМ ИСЕЧОК:Пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Чувствителни копчето опфаќа овозможи брзо реагирање.ЦЕЛОСНА РАБОТ ЗАШТИТА : Мек, флексибилен TPU рамка со 4 засилен дупка аглите обезбеди капка апсорпција да го заштитите вашиот телефон.Воскресна браници на страна зачувување на вашиот телефон од капки.

Вака можеби ќе ви се допадне..