• Свеж
SONGMICS Постоечкиот Ѕид Полица 15.7 инчен, Лесно да го Инсталирате за Декоративни Екранот Агол Невидливи Заградата Поддршка, Бела ULWS14WT
zoom_in

SONGMICS Постоечкиот Ѕид Полица 15.7 инчен, Лесно да го Инсталирате за Декоративни Екранот Агол Невидливи Заградата

DEN 815.76

Од стока
check Во продавницата

ПОСТОЕЧКИОТ ЅИД ПОЛИЦА : не Покажува видливи поддршка и се чини дека да се лебди, оваа полица врти било резервни ѕид простор да атрактивна екранот.ЕКРАНОТ ДЕКОРАТИВНИ ЕЛЕМЕНТИ : Совршен за чување на цвет вазни, свеќи, играчки, награди, ситните, како и други колекционерски предмети на врвот полица; исто така додава класичен и модерен допир да вашиот décor.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Направен од ХИДРАТИ P2 жалбата МДФ одбор во шуплива структура и мазна лак во гланц, овој ѕид полица носи до 22 lb со дебелина од 1,5"; лесно да се избрише се чистат со влажна крпа.РАЗНОВРСНА ВО СЕКОЈ ПРОСТОР : Овој лебдечки shelving е одлична во кујна, бања, трпезарија, дневна соба или дете соба.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува висок квалитет за монтирање хардвер со скриени метал заграда, base подлога се вклучени за да се расправаме-бесплатна инсталација.Боја : Бела.Материјал : МЕДИЈАПАН.Производ Големина : 15.7"L x 5.9"W x 1.5"H (40 x 15 x 3.8 cm).Капацитет : 22lbs (10kg).Производ Тежина : 2.64 lbs (1.2 kg). 1 x Постоечкиот Ѕид Полица. 1 x Торба на Приклучоци. 1 x Инструкции.Подготви електричен вежба, дух ниво и чекан за да се олесни собранието.Чиста линија и постоечкиот дизајн го прават овој ѕид полица паметен прилог на вашиот дом.Врвот со око-фаќање на оркестарот за pop на гламур во ден, или да ја додадете во вашиот прав соба да stow козметика.Овој лебдечки полица има разновиден, преодни дизајн кој се прилагодува и со било дома декор.Купи два или три и се откажам заедно да се пополни празен ѕид и да се создаде око-фаќање на екранот во трпезарија, спална соба или бања.Спецификации : .Боја : Бела Материјал : МДФ Производ Големина : 15.7"L x 5.9"W x 1.5"H (40 x 15 x 3.8 cm) Капацитет : 22lbs (10kg) Производ Тежина : 2.64 lbs (1.2 kg).Пакет Содржина : . 1 x Постоечкиот Ѕид Полица 1 x Торба на Фитинзи 1 x Инструкции.SONGMICS Белешки : .Подготви електричен вежба, дух ниво и чекан за да се олесни собранието.

Вака можеби ќе ви се допадне..