• Свеж
MYCHANSON 6Pcs Пред се Протегала Плетење на Косата Професионални Пред-Протегала Плетенка на косата Чеша Слободни Плетење на Косата Yaki Синтетички влакна Коса, Плетенки за
zoom_in

MYCHANSON 6Pcs Пред се Протегала Плетење на Косата Професионални Пред-Протегала Плетенка на косата Чеша Слободни

DEN 479.52

Од стока
check Во продавницата

1.Prestretched Плетење на Косата,Плетење на Косата Пред се протегала. 2. Пакет : Плетење на Косата,8 Bundles/Пакет,20 инчи/Пакет,Секој Пакет е 75g.Светлината и Мека, Повеќе Бои се Достапни.Обично 4-8 Снопови Може Да Полна Глава;. 3.Pre Stretched Плетење на Косата:Зачувај Вашето Време Топла вода поставување ,можете да го промените Пре-протегала плетење на коса стилови многу лесно со потопување во топла вода. 4.Не tangles,Плетење на Косата.издржливи,удобен и убава плетење стилови на косата.Брзо и Лесно плетење.Губење на Материјал : Пред Протегала Плетење на Косата направени со висок квалитет, ниска температура оригинални синтетички влакна.Prestretched Плетење на Косата плетенка на косата.Тоа е светлина, богати, трајни и удобно.Природен изглед и се чувствува мека како човечка коса.Топла Вода, Поставување.Можете Да Ја Промените Пред Се Протегала Плетење На Коса Стилови Многу Лесно Со Потопување Во Топла Вода.Можете Да Направите Кутија Плетенки Или Пресврт Плетенки Или Било Која Друга Фризура Колку Што Сакате.Плетење На Косата Професионални Коса.Да се заштедат Пари,да Заштедат време,Лесно Плетење,За Природен Изглед Завршува.Добро Заклучување,Не Метежот,Топла Вода Во Собата.Карактеристики : Prestretched Плетење на Косата,Лесно плетенка Професионални Плетење на Косата 26inch, Не Метежот, Минимални пролевање,траат долго време.Тоа е веќе протегала кој ќе те спаси многу време кога се Инсталира.

Вака можеби ќе ви се допадне..