• Свеж
KKFA 100 М3 Завртка M3X5 Компјутер Флопи DVD ROM Плоча
zoom_in

KKFA 100 М3 Завртка M3X5 Компјутер Флопи DVD ROM Плоча

DEN 501.36

Од стока
check Во продавницата

【Квалитетни Нерѓосувачки】Овие Рамна Глава Завртки се направени од 18-8(304)не ' Рѓосувачки Челик и е една од највисоките форми на отпорни на корозија метали,што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес. 【Завртки Дека Може да Зависи】Нашите Рамна Глава Дрвени Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор. 【Голема за Да се Задржи Околу】нерѓосувачки хардвер е одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.хардверот е највисок квалитет достапни на пазарот и ние стоиме зад нашите тврдат дека 100% .Тие се силни,отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 : изработена од Јаглероден Челик,отпорни на ' рѓа,добра отпорност на корозија во лоша средина,најчесто имаат остри точка која ви помага да навлезат материјал. 【МАТЕРИЈАЛ&ИЗРАБОТКА】 : Усвојување-прецизно сечење технологија,завртка темата е многу прецизен,чиста,остар,длабоко и јасно провлечете лесно може да навлезат во дрво и и да се обезбеди безбедна чекање,не е лесно да се деформира и лизна додека ги користите.

Вака можеби ќе ви се допадне..