• Свеж
DOITOOL 50pcs за Еднократна употреба Устата Брисеви Сунѓерот Орален Брисеви Стоматолошки Swabsticks за Уста за Чистење Заби Чистење Розова
zoom_in

DOITOOL 50pcs за Еднократна употреба Устата Брисеви Сунѓерот Орален Брисеви Стоматолошки Swabsticks за Уста за

DEN 326.16

Од стока
check Во продавницата

Тие се произведени со сигурен и издржлив материјал, луѓето можат да се користат со доверба.На сунѓерот главата користи сунѓер, кој е удобен и не ја оштетува слузницата и пародонтот ткива.Мал и лесен, голема количина, доволно да го користите.Погоден за патување или бизнис патување, и др.Расположливиот орален сунѓерот стапови, голема количина, може да ги исполни вашите квантитет потреби.Сунѓер со големи течни апсорпција има апсорпција на вода.Опис на Расположливиот Орална Нега Сунѓерот Стапови Орална Нега Производи, Орална Нега Материјали Карактеристики - Материјал : Сунѓери и пластични стапчиња.Пакет Вклучувајќи 50 x Орален Чистење Сунѓери Стапчиња.

Вака можеби ќе ви се допадне..