• Свеж
Bestisun Долг Ракав Јога Тренингот Блузи Лесни Thumbhole Кошули Атлетик Носат за Жени
zoom_in

Bestisun Долг Ракав Јога Тренингот Блузи Лесни Thumbhole Кошули Атлетик Носат за Жени

DEN 527.52

Од стока
check Во продавницата

95% Модални 5% Spandex.Лабава одговара на врвот, се кандидира малку големи.Материјал : Дише, Strechy, Лесни, се опуштите и да се чувствуваат удобно кога ќе го носат.Супер мека ткаенина, дише, лесно да се грижи, удобни и слатки, одлична за спортски јога тренингот или на повик облека.Отворете Сплит Назад Дизајн : Тоа е малку отворена во позадина и да овозможува вентилација.Тоа е вградена во вистинските места, така опфаќа доволно на вашиот задник, тоа ги покрива сè во теретана и отворен назад ви помага да се излади го.Палец дупки дизајн може да се задржи на ракавите од менувањето или вее на ветрот, им помогне Одржите Вашиот Ракавите Во Место и Рацете Загрее, додадете малку повеќе покриеност во ладно време, да Обезбеди неверојатна визија.Bestisun Долг Ракав врвот погоден за јога, вежби, фитнес, фитнес, трчање, било кој тип на тренингот или секојдневна употреба.Нашата активна кошули ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја големината на табелата во описот подолу или сликата пред да нарачате наместо стандардната големина на табелата.Кликнете на Името на Брендот за да пронајдете повеќе производи.S (Одговара на НАС 2-4) : се Вклопува Биста : 34" ; Половината : 32" ; Должина : 26".M (Одговара на НАС 6-8) : се Вклопува Биста : 36" ; Половината : 34" ; Должина : 26.6".L (Одговара на НАС 10-12) : се Вклопува Биста : 38.5" ; Половината : 34.5" ; Должина : 27".XL (Одговара на НАС 14-16) : се Вклопува Биста : 41" ; Половината : 36.5" ; Должина : 27.6".Мерење : .S (Одговара на НАС 2-4) : се Вклопува Биста : 34" ; Половината : 32" ; Должина : 26"M (Одговара на НАС 6-8) : се Вклопува Биста : 36" ; Половината : 34" ; Должина : 26.6"L (Одговара на НАС 10-12) : се Вклопува Биста : 38.5" ; Половината : 34.5" ; Должина : 27"XL (Одговара на НАС 14-16) : се Вклопува Биста : 41" ; Половината : 36.5" ; Должина : 27.6".Тоа е многу удобно и материјал е прилично добар.Ракавите се долги доволно и да имате палецот дупки.Отворот во грбот е многу ласкави и пред се изгубат доволно.Супер симпатична и забава работат на врвот!Лабави и дише!Мека водат материјал, не се премногу дебели или тенки.Лабави.Широк врат и е помал во задниот дел од предните.Прекрасна боја!Мека, кул и додворувања.

Вака можеби ќе ви се допадне..