• Свеж
HIGHKAS Мали Огледало Шминка Суета Огледало, Десктоп двострани Убавина во Огледало 3X Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата Бања Огледало Преносни Шминка Огле
zoom_in

HIGHKAS Мали Огледало Шминка Суета Огледало, Десктоп двострани Убавина во Огледало 3X Зголемување Козметички Огледало

DEN 3052.32

Од стока
check Во продавницата

Класична & light-пондериран дизајниран - голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни употреба. * Огледало шминка НАЈДОБРО ЗА ПРЕЦИЗНОСТ : 3x Зголемување јасно Види вашиот фацијални карактеристики, да донесе поблиски се погледне како и јасна визија за време на шминка апликација. * Ова огледало може да патуваат од кабинетот на countertop на другите соби во вашиот дом, а и се вклопува во речиси секоја фиока или на маса врвот.It' s лесни,cordless, и не-електрични, па ќе освои' t мора да се расправаме за наоѓање switchboard или батериите. * Tabletop Шминка Огледало : Совршен за шминка, носење контактни леќи,бричење, четкање на забите,exfoliating, шминка и многу повеќе. * Free стои Огледало : дали користење на салон, во бањата или на вашата суета табела во вашиот соблекувалната или спална соба, овој пиедестал козметички огледало е многу корисно затоа што може да се користат насекаде.СОВРШЕН ПОДАРОК - Празник, роденден, божиќ, страшни подароци за вашите родители, сестра, пријатели или лична употреба.Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Опис на производот: Ова огледало е корисна алатка за жените шминка апликација и мажи' s бричење, Ова огледало обезбедува јасна визија за секое чешлање.Спецификација на производот Шминка огледало тип : десктоп двојно огледало Материјал : метал Облик : тркалезна Боја : сребро Големина : 6 инчи, 8 инчи Функција Може слободно да се прилагоди и фиксна било агол на гледање.Совршен за секоја спална соба, бања Пакетот Вклучува 1 x Огледало Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купи со доверба.Задоволство Гаранција: ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем кога ќе примање или користење на зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..