• Свеж
HIGHKAS Мали Огледало Дрвени Десктоп Огледало со Стојат Суета Огледало Шминка Огледало Tabletop Огледало со Стојат HD Rectangule Слободни Стои Бања Огледало Шминка Огледало (Бо
zoom_in

HIGHKAS Мали Огледало Дрвени Десктоп Огледало со Стојат Суета Огледало Шминка Огледало Tabletop Огледало со Стојат

DEN 1838.40

Од стока
check Во продавницата

Класичната Hd плови огледало е мазна и чиста, reject (отфрли) не се јасни, hd и нема нарушување.1 : 1 вистина се врати, hd не деформација.; 360 степени на вредноста заграда , може да се прилагоди на аголот на гледање на волја.Мулти - користете стојат заградата, можете да направите тоа стојат или висат на ѕидот.; Завртката е фиксна, стегање е прилагодлив, издржлив и не е лесно да се деформира.Поддршката е фирма и не е лесно да се тресат.; Надворешниот големина е околу 26. 8 см *20. 2 cm *2cm.Огледало големина е за 17cm ширина ,24. 3cm hight.Задоволство Гаранција: ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем кога ќе примање или користење на зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..