• Свеж
Plug and Play Споделување Уред KVM Switch KVM Switcher 1920 x 1080 2 Порт Компатибилен со VGA Видео Сигнал за Споделување на Печатач Тастатура Глувче
zoom_in

Plug and Play Споделување Уред KVM Switch KVM Switcher 1920 x 1080 2 Порт Компатибилен со VGA Видео Сигнал за Споделување

DEN 729.60

Од стока
check Во продавницата

Висока компатибилност, може автоматски да одговара на изворот и екранот на уредот, широко се компатибилни со глувче, тастатура, У диск, итн.Едноставен за инсталација и употреба, plug and play, без возачот е потребно, лесно и брзо да ги користите.Поддржува видео резолуција до 1920 x 1080 на 60 Hz, висока пиксели, јасна слика на екранот.На VGA KVM switch може да се реализира еден‑на‑еден бесплатен префрлување помеѓу две групи на high‑definition видео извори и USB порти.Вграден‑во автоматско прилагодување на системот да се направи слика мазна, јасна и стабилна.Функција : 1. На VGA KVM switch може да се реализира еден‑на‑еден бесплатен префрлување помеѓу две групи на high‑definition видео извори и USB порти.2. Поддржува видео резолуција до 1920 x 1080 на 60 Hz, висока пиксели, јасна слика на екранот.3. Едноставен за инсталација и употреба, plug and play, без возачот е потребно, лесно и брзо да ги користите.4. Вграден‑во автоматско прилагодување на системот да се направи слика мазна, јасна и стабилна.5. Висока компатибилност, може автоматски да одговара на изворот и екранот на уредот, широко се компатибилни со глувче, тастатура, У диск, итн.6. Вграден-во ESD заштита систем, стабилни перформанси, подобрување на работа ефикасност, заштеда на трошоци.7. Во согласност со VGA стандарден протокол и USB2.0 стандарден протокол, обезбедува високо‑брзински пренос на големи датотеки и стабилна сигнал на пренос.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : KVM Switch Material : Железо Shell Color : Black Support Протокол : VGA видео signal Pixels пропусниот Опсег : 380 MHz Support Резолуција : 1920х 1080 во 60 Hz Interface Тип : VGA interface Impedance : 75ΩInterface Протокол : USB2.0 PC Текст Тип Интерфејс : USB-BOutput Тип Интерфејс : USB-APower Потрошувачка : Максимум 3 WWorking Температура : -5℃~+70℃Работна Влажност : 5%~90%Пакет Листа : 1 x KVM Switch2 x USB Cable1 x Настава Manual Notice : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..