• Свеж
Обновливи Намирници Кеси и Кутии за Складирање Кошница, Африкански Животни Жирафа Зајдисонце Расклопна Комунални Tote Кеси со Долга Рачка
zoom_in

Обновливи Намирници Кеси и Кутии за Складирање Кошница, Африкански Животни Жирафа Зајдисонце Расклопна Комунални

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Увезени.Не Затворање затворање.Материјал - 300 D Оксфорд ткаенина, тешки Ткаенина, Не е лесно да се оштетат.Големина - 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см, со цврстата рака на рака.Дизајн - Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Кога не се во употреба, само отстранување на протезата.Шик Надгради Tote : Екстра долг носат рачки може да се одржи во својата рака или може да се потпира на вашиот надлактицата одржување на рацете да ви бидат слободни, додека вие продавница.Обновливи и ЕКО Пријателски - Еден обновливи шопинг торба е еднакво на 1000+ време на користење на пластични отпадоци и кеси.Одлична алтернатива за еднократна употреба пластични кеси, кои често не се рециклира, и често ја загадуваат патишта и други јавни површини.Изберете модерен и еко-пријателски начин да се заштити нашата Земја.Чувајте ги здипли шопинг кеси во вашата чанта или автомобил за итни случаи или активности на отворено.

Вака можеби ќе ви се допадне..