• Свеж
Багажникот Спојлер Компатибилен со Universal Возила, Gt Стил Црна Задниот Спојлер Крило и Опашката Капак Finisher Палубата Усна со IKONMOTORSPORTS, 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
zoom_in

Багажникот Спојлер Компатибилен со Universal Возила, Gt Стил Црна Задниот Спојлер Крило и Опашката Капак Finisher

DEN 3599.76

Од стока
check Во продавницата

Пакетот Вклучува : Црна.Инструкции НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Зошто треба да го инсталирате багажникот спојлер.Го намалува влијанието на воздушниот притисок поминува преку vehicle Increase гориво ефикасноста преку намалување на износот на турбуленции на возило generates Improve на стабилноста на возилото на високо speeds Enhances целокупната присуство на возилото.ВРЕМЕТО ОТПОРНИ.УВ заштитен слој да помогне да се намали било каква штета која може да настане од ниски и високи температури.СУПЕРИОРЕН ВО ОДНОС НА ИЗГРАДБАТА.Ние ги користиме највисока оценка материјали во нашата спојлери за максимална флексибилност и сила.

Вака можеби ќе ви се допадне..