• Свеж
ZUQIEE Моќ Алатка Додатоци, 10Pcs 0.43 mm 6 Инчен Супер-Тенок Дијамант Lapidary Видов Ножеви 150mmx20mm Камења Сечење Диск Кружни пили Ножеви Видов Ножеви
zoom_in

ZUQIEE Моќ Алатка Додатоци, 10Pcs 0.43 mm 6 Инчен Супер-Тенок Дијамант Lapidary Видов Ножеви 150mmx20mm Камења

DEN 913.44

Од стока
check Во продавницата

Користење со вода како лубрикант.Направен од челик и diamond материјал,издржлив и силен.Одличен за кроење на мали форми во камења.Постигнување на задоволителен сечење резултати и намалување на непотребните материјална потрошувачка.Исклучиво наменета за обработка на материјали за помек висока вредност карпи како тиркизна,gaspeite,опал.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.Ние сме многу благодарни и да прифати совети на сите клиенти за да се подобри продажбата.Ако не сте задоволни, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници на одделот за решение.Спецификација : Материја Челик+Diamond Color Silver Thickness 0.43 mm Inner Дупка со Дијаметар 20mm/0.79"(appr.)Надворешниот Дијаметар од 150mm/5.91"(appr.)Пакет се Вклучени : 1x кутија (10pcs) Lapidary Видов Blades Please се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.

Materia Steel+Diamond :
Color Silver :
Thickness 0.43mm :
Inner Hole Diameter 20mm/0.79(appr.) :
Outside Diameter 150mm/5.91''(appr.) :
Package Included:
1x box (10pcs) Lapidary Saw Blades :
Please feel free to contact us if you have any questions, we will do our best to provide you with the best service. Our company will deliver the goods to you as soon as possible, the logistics speed is faster than website. :

Вака можеби ќе ви се допадне..