• Свеж
YISONG Круг Перење Кошница, Goth Лилјаци Перење Забавува Кофа Расклопна Облека Торба за Чување на Кантите за Бања Организација за Перење Бин Sorter Валкана Облека Ќебе со Р
zoom_in

YISONG Круг Перење Кошница, Goth Лилјаци Перење Забавува Кофа Расклопна Облека Торба за Чување на Кантите за Бања

DEN 839.76

Од стока
check Во продавницата

Користејќи Го Ова Како Забавува За Валкана Облека Во Расадник.Лесно Да Се Чисти, Ако Тоа Се Добива Soiled Или Stinky.Тоа Се Направени Од Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Поддржан Од Страна На Јп Одбор На Дното.Цврсти Доволно : 82l Големи Перење Кошница Може да се Одржи Неделна Перење, Или Како Складирање Кутија За Чување Облека, Јоргани, Листови, Крпи, Играчки, Кукли.Ќе Биде Добро За Играчки, Перење Или Полнети Животни.Целата Е Лесен И Количка За Складирање.Тоа Може Да Се Разнишаат Рамни И Се Става Онаму Каде Што Е Потребно Кога Ја Користите.Тоа Исто Така Може Да Биде Лесно Да Се Преклопени И Се Чуваат Кога Не Е Во Употреба, Без Преземање На Екстра Простор, Што Го Прави Многу Погоден За Патување Или За Дома Чување.Grest Цврсти Рачки, Може Да Се Свитка Назад До Продавница Кога Не Е Во Употреба.Добро Забавува Со Силна Материјал (Ткаенини) И Лесно Да Се Носат.Тоа Оди Одлично Со Вашиот Гостин Тоалет, Совршено Стои Во Аголот.Тоа Се Вклопува Во Совршен Во Мал Плакар, Како И Кога Не Се Користи.Кога Целосно Се Прошири, Ја Држи Околу Една Недела Вредност На Перење За Една Личност.Стои Добро, Лесни.Тоа Е Многу Погоден За Патување Или За Употреба Во Следниве Места : Дома, Дом, Комунални Соба, Канцеларија, Плакар, Хотел, Играчка Соба, Стан Или Било Кое Место Со Ограничен Простор.Направени Се Прави Перење Во Целина Многу Полесно.Користејќи Го Ова Како Забавува За Валкана Облека Во Расадник.Лесно Да Се Чисти, Ако Тоа Се Добива Soiled Или Stinky.Тоа Се Направени Од Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Поддржан Од Страна На Јп Одбор На Дното. 82l Големи Перење Кошница Може да се Одржи Неделна Перење, Или Како Складирање Кутија За Чување Облека, Јоргани, Листови, Крпи, Играчки, Кукли.Ќе Биде Добро За Играчки, Перење Или Полнети Животни.Целата Е Лесен И Количка За Складирање.Тоа Може Да Се Разнишаат Рамни И Се Става Онаму Каде Што Е Потребно Кога Ја Користите.Тоа Исто Така Може Да Биде Лесно Да Се Преклопени И Се Чуваат Кога Не Е Во Употреба, Без Преземање На Екстра Простор, Што Го Прави Многу Погоден За Патување Или За Дома Чување.Спецификации : 15"(L) X 15"(W) X 28"(H) / 38x38x72cm (Вклучува се Справи).

Вака можеби ќе ви се допадне..