• Свеж
1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Шампањ Боја, со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал Помине Уметност DIY Гем Лежиште за Девојки, Жени
zoom_in

1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Шампањ Боја, со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал

DEN 383.28

Од стока
check Во продавницата

Пакет : ќе добијат 3 кутии помине кристал кристал со зелена, црвена, шампањ боја, доволно количество и бои за да креирате сопствени помине уметност.Квалитет на Материјалот : Направен од K9 стакло материјал, нашите 3 D помине уметност кристали се издржливи и сигурни.Лесно е да се користи и рамен грб дизајн е голема за да се создаде атрактивна нокти украси.Појавата на Кристал : Круг, rhombus, дијамант, капка, срцето, пеперутка, овална форма со намалување на површината може да донесе домот 3 D искра и сјајна визуелен ефект.Различни во Облик на : Секоја кутија има 6 различни големини на круг рамен грб кристал и 6 форми на шик помине уметност gemstones.Покажете ја Вашата Карактеристики : Тоа е одлично за лична употреба или професионално салон и ви овозможува DIY нокти на секоја прилика.Тоа би можело да биде како подарок за вашите пријатели, жена или мајка, итн, исто така може да додадете некои исклучителна помине уметност украси за да уживаат во забавата со нив.Спецификации : Пакет : 3 D Помине Кристал Кристал Полнење во Боја : Зелена, Црвена, Шампањ Големина : Секоја кутија - 6 големини на круг кристал и 6 форми gemstones.Материјал : Квалитет K9 Стакло Материјал - Сјајна & Трајни & Здрав Пакет вклучува : 3 Кутии Помине Кристал Кристал Карактеристики : Шик 3 D помине уметност кристали е привлечна.Доволно количество и бои за да се вклопат и да го Додадете помине уметност украси за да го прикажете вашиот вкус.Топло Совети : Мали и јаде предмети, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.Бои може да се појави малку различни, поради разликата екрани.Големини може да имаат мала грешки поради прирачник за мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..