• Свеж
Sevenfly Drawstring Перење Торба Мрежа Тешки-Должност Перење Торба за Перење, Машина за Патување, Стан,Фина Мрежа Бела,XL
zoom_in

Sevenfly Drawstring Перење Торба Мрежа Тешки-Должност Перење Торба за Перење, Машина за Патување, Стан,Фина Мрежа

DEN 200.16

Од стока
check Во продавницата

Материјал:најлон .Должина и ширина 67*47cm грешка за 2cm.Пакет се Вклучени : 1 buc.Направени од издржлив најлон и машина перат.На drawstring затворање спречува облека од паѓање.Многу погоден за патување, кампување, и семејна употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..