• Свеж
Мобилен Телефон Флип Случај за Oppo Reno5 5G Паричникот Флип Телефон Случај Картичка Носителот Телефон Случај СТП Кожа со Полно Тело, Shockproof Магнетни Затворање Заштитна ?
zoom_in

Мобилен Телефон Флип Случај за Oppo Reno5 5G Паричникот Флип Телефон Случај Картичка Носителот Телефон Случај СТП

DEN 385.44

Од стока
check Во продавницата

1. Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај.СТП Кожен Паричник Флип телефон Случај Картичка Носителот телефон случај Shockproof Магнетни Затворање Заштитна Маска За Oppo Reno5 5 G.Телефон Флип Случај Cover Feature : 1.Мултифункционален шок-доказ и капка-доказ мобилен телефон случај, погоден за Oppo Reno5 5 G2.Вграден-во мирување функција може да биде вклучен за да хоризонтална положба и дејствуваше како цврст став.Тоа ќе ви донесе повеќе погодност за филм-се гледа или видео-chatting3.кожа прекривачот е дизајниран има 2 кредитна картичка слотови и 1 џеб пари, без да се земе дополнителна паричник кога ќе outside4.Секој детал на секој случај е направена со прецизен прецизност, обезбедување тоа трае protects5.Направени на Квалитетот СТП Кожа.Тие изгледаат стилски и се чувствуваат природата и мека.Парична казна крои, создавајќи еден случај нема да кавгата или да се повлече, освен со текот на time6.Стилски дизајн е погодна за сите прилики.Ова е совршен подарок за себе, вашето семејство и friends Package се Вклучени : 1 x Кожа Флип Телефон Case Phone не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..