• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Внатрешна и Надворешна детски Градина Фудбал Обука Фудбал Нето Пост Фудбал Цели ABS Фудбалски Цел Спортски Тренинг Опрем?
zoom_in

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Внатрешна и Надворешна детски Градина Фудбал Обука Фудбал Нето Пост

DEN 2282.16

Од стока
check Во продавницата

Фудбалски цел е лесен и пренослив, Тоа може да се користи во многу сцени како што се на отворено, градина, заедницата на отворен простор, зелен простор, парк, итн.Без да бидат ограничени од просторот, може да игра слободно во затворена просторија да се обезбеди повеќе забава за деца.Фудбал обука портата користи високо-квалитетни полиестер pop-up мрежи, дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење форма.Нашите фудбалски цел брзо може да се појави за да ги собереш игра насекаде, во секое време.Лесно да се соберат едноставно им помогнам одговара на пластична цевка во зглобовите, нема ореви и завртки така не се потребни алатки за собрание.Лесен и брз.Децата фудбалски гол со АБС материјал, издржлив, погоден за децата да си играат, да се Развие децата е во рацете на способност, Лесно се изгради фудбалски терен.Големина : 120x70x70cm.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас!Ние се обидуваме да се вратам на вас во рок од 24 часа!.Фудбал Подароци За Boys Product спецификации : Име : Фудбалски гол / фудбал goal Material : АБС материјал + полиестер net Color : White Size : 120x70x70cm(Како што е прикажано)Тежина : околу 2kg Suitable за : 5-7 луѓе made Applicable места : внатрешна, надворешна, градина, парк, училиште, клуб..пакувањето на Производот : фудбал цел Комплет【Топло совети】 ✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ. ✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика. ✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..