• Свеж
Мелница-Max IC & Компонента Sockets STANDRD ЛЕМЕЊЕ ОПАШКА SIP ШТЕКЕР (Пакување од 50)
zoom_in

Мелница-Max IC & Компонента Sockets STANDRD ЛЕМЕЊЕ ОПАШКА SIP ШТЕКЕР (Пакување од 50)

DEN 13608.00

Од стока
check Во продавницата

Производителот : Мелница-Макс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Серија : 315. Пакување : Рефус.Бренд : Мелница-Макс.Спецификации : Производител : Мелница-Max Rohs_Mouser : Ro HS Compliant Series : 315 Packaging : Bulk Brand : Мелница-Max Product Type : IC & Компонента Sockets Standard Pack Qty : 68 Subcategory : IC & Компонента штекерите (подножјата).

Вака можеби ќе ви се допадне..