• Свеж
Vainbutry Круг Бела Црна Празен Екран Дрвена Плоча Рамка Платно Одбор Плоча за на доградба на Акрилни Маслото Акварел Сликарство DIY Занаети
zoom_in

Vainbutry Круг Бела Црна Празен Екран Дрвена Плоча Рамка Платно Одбор Плоча за на доградба на Акрилни Маслото Акварел

DEN 504.00

Од стока
check Во продавницата

Опис : Индициран за следниве сликарски техники : масло бои, акрилни бои, вода mixable нафта бои,на буквар запира масло продорен и обезбедува одлична адхезија на масло и акрил colors Ideal за сите видови на уметникот захефтана во здрав дрвени frame Note : Таму би можело да биде од 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Круг Платно Рамка.

Вака можеби ќе ви се допадне..