• Свеж
Morezi Памук Јаже Круг мачка Кошница, со Рачка, Големи домашни миленичиња Играчка Складирање Кошница - Совршени за организирање на домашно милениче Играчки, Ќебиња, leas
zoom_in

Morezi Памук Јаже Круг мачка Кошница, со Рачка, Големи домашни миленичиња Играчка Складирање Кошница - Совршени

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

1 : Куче и мачка играчка кошница - Совршени за организација за домашни миленици во своите најдобри!Совршен за одржување суво кучињата или мачките се третира, leashes, јаки, играчки, ќебиња, облека, подготвува материјали и повеќе. 2 : куче, Мачка играчка носителот големина : 15" КОЛ x15" H (38cm КОЛ x 38cm H) - можете лесно да ги чува сите ваши четири нозе пријател е најважен. 3 : Еко-пријателски складирање мачка кошница за мачка работи : Направен од памук јаже, не-токсични.На рачки направете го тоа лесно за транспорт или премести кога тоа е потребно. 4 : Убава дома декор - кошница е неутрална, бела и сива боја го прави тоа една убава дома декор.Тоа е класичен изглед, па тоа им одговара на речиси сите типови на соба или домот дизајн.Тоа не само што е функционален, но стилски премногу!. 5 : Лесно за чистење : Тоа може да го користите wrung-out влажна крпа за да ги избрише површината на кошница.Тоа е рака мие.Morezi бренд е компанија специјализирана во пет резерви.Со висок квалитет на workmanships и материјали, ние се надеваме дека сопствениците на домашни миленичиња и домашни миленици ќе уживаат во слободното време.

Вака можеби ќе ви се допадне..