• Свеж
BeeGreen 30 Парчиња Drawstring Ранец, Торба Салата Ранец најголемиот Дел Cinch Вреќа String Кеси за Човекот Жени Перат Лесни
zoom_in

BeeGreen 30 Парчиња Drawstring Ранец, Торба Салата Ранец најголемиот Дел Cinch Вреќа String Кеси за Човекот Жени

DEN 815.76

Од стока
check Во продавницата

Полиестер обвивка.Drawstring затворање.ЛЕСНИ фудбалски тим, можете да ги печатите своите имиња и броеви на овие кеси дека ќе биде голем хит.ИЗДРЖЛИВИ : Нашата drawstring спортска торба е направен од високо-густина полиестер, водоотпорен материјал кој е лесен, но дебели и цврсти.Совршен Партија Материјали, DIY Уметност Пријателски, Идеална Големина & Повеќенаменски.ремени од овие gymsack cinch tote кеси се тешки.СООДВЕТНИ ГОЛЕМИНИ : промотивните gymsacks drawstring торба е приближно 16.5 инчи во должина и 13,4 инчи во ширина, голема големина за превоз на предмети, како салата чевли, тренингот облека, ремени, заклучите копчињата, паричник, крпа, шише за вода, протеини во прав, училишни материјали или разни закуски.МУЛТИ-ЦЕЛИ : Можете исто така да работи партија goody торба drawstring ранци со топла работи како чорапи, храна, вода, итн.да се даде да се бездомници за нив да повторна употреба, така што ако на другите луѓе им ги дал на нештата, или тие пронајдени предмети, тие би можеле да имаат нешто да се носат додека се уште има своите раце слободни.КЛАСИЧЕН БОЈА : Нашата салата вреќа вреќа drawstring ранци се погодни за сите мажи и жени, па овие string cinch кеси се идеален избор за подароци.

Вака можеби ќе ви се допадне..