• Свеж
Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки, Countersunk Завртки Чист Бакар Корозија Доказ Јасно Текстура за Обработка Центар за Installer
zoom_in

Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки, Countersunk Завртки Чист Бакар Корозија Доказ Јасно Текстура за Обработка

DEN 1370.40

Од стока
check Во продавницата

Стандардот главата на завртката е подеднакво се истакна и на затегнување ефект е добро.Направен од чист бакар, тоа не е лесно да ги кородираат и влага, и површината е без проблеми и не е лесно да се оксидираат.Завртки имаат длабоки теми, единствен на теренот, јасно текстура и висок occlusion.Голем број, може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Функција : 1. Стандардот главата на завртката е подеднакво се истакна и на затегнување ефект е добро.2. Завртки имаат длабоки теми, единствен на теренот, јасно текстура и висок occlusion.3. Направен од чист бакар, тоа не е лесно да ги кородираат и влага, и површината е без проблеми и не е лесно да се оксидираат.4. Голем број, може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.5. Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Countersunk Хексадецимален Штекер Screws Material : Чиста copper Screw Глава Дијаметар : Прибл. 10мм / 0.4 in Screw Главата Дебелина : Прибл. 4mm / 0.2 во Пакет Листата : 50 x Завртки.

Item Type:
 Countersunk Hex Socket Screws
Material:
Pure copper
Screw Head Diameter:
Approx. 10mm / 0.4in
Screw Head Thickness:
Approx. 4mm / 0.2in
Package List:
50 x Screws :

Вака можеби ќе ви се допадне..