• Свеж
Cellet Тешки CD Слот Планината Phone Држач со Една Рака Операција, Hands-Free Автомобил Телефон Носителот Универзално Компатибилен со Сите iPhone и Андроид мобилен телефон, Google Wa
zoom_in

Cellet Тешки CD Слот Планината Phone Држач со Една Рака Операција, Hands-Free Автомобил Телефон Носителот Универзално

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

УНИВЕРЗАЛНА CD СЛОТ АВТОМОБИЛ ПЛАНИНАТА; Заборавајте поевтини носителот месеци и додатоци со непријатна монтажа завртки, нашите умен Универзална CD Слот Планината е совршен за монтажа на мобилни телефони или мобилен GPS уреди до 6 инчен дијаметар, за лесна навигација и рацете слободна употреба!.Нашите Планината сигурно има најпопуларните Apple и Android уреди со стандардни телефони случаи преобразува автомобил или брод CD player слотови во удобен цртичка монтажа точка, со 360 степени аглеста главата за лесно поддршка, совршен агол на гледање, и рацете слободни уред.Не поддршка Мулти CD Промени.УНИВЕРЗАЛНА COMPATABILITY; Компатибилен со : Apple i Phone 13 Про Max мини 12 Про 12 Про Max 12 Мини 11 Про Max 11 Pro SE XS Max XR X 8 Плус 8 7 6 5 GOOGLE Пиксели 5 4а-4а-5 G UW 4 XL 4 LG Сомот 5 G Крило W41 K51 V60 Thin Q Q70 V50 G8 Thin Q V40 V30 Феникс 5 4 Арена 2 K42 K92 K61 K22 Stylo 6 5 W41+ W41 V50 S Q61 Motorola еден 5 G аце работ+ razr Мото g перо g игра g моќ Stylo 6 Aristo 5 E6s еден G4 Z G60 G40 Фузија G100 G20 G30 G9 Работ S G50 G10 G10 Перо.ЕДЕН ДОПИР ОТСТРАНУВАЊЕ; обезбедува лесно да го дното и страните на вашиот уред со cushioned пластични носители, создавање на најдобрите, висока контрола авто табла лулка дека може брзо да се отстрани со нашите лесен, едно притиснување на копчето за ослободување!.

Вака можеби ќе ви се допадне..