• Свеж
Zestra Женската Сексуална Возбуда Масло - 3 Единечна Доза Пакети
zoom_in

Zestra Женската Сексуална Возбуда Масло - 3 Единечна Доза Пакети

DEN 1584.00

Од стока
check Во продавницата

Се ЧУВСТВУВААТ РАШ - Zestra работи со heightening жената чувство на допир за пријатни чувства, сексуално задоволство и исполнување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ZESTRA ПУМПА ВОЗБУДА МАСЛА - Удобен 12 ml дискретни пумпа може да се чуваат лесно без неред и лесен дизајн кој прави да биде лесно за вас да го користите!.БЕЗБЕДНО, ПАТЕНТИРАНА МЕШАВИНА ЗАВРШИ Ботанички масла и екстракти содржат хемиски, хормони, parabens или лекови.Вклучува Пореч Семе На Нафта, Вечерна Јаглика Нафта, Angelica Екстракт, Coleus Forskohlii Екстракт, Theobromine, Антиоксиданси. {Ascorbyl Palmitate (Витамин Ц), Tocopherol (Витамин Е) и Вкус.РАБОТИ во РАМКИТЕ МИНУТИ - Може да се употребуваат пред или за време на предиграта зголемување на задоволство и чувствителност во рок од 3 до 5 минути.ДОЛГОТРАЈНИ - Zestra Возбуда Масло не се работи само брзо, но трае долго и врвови во само 10 минути и трае до 45 минути!.Дизајнирани за Жени со Олеснување во Умот Zestra е направен во САД на патентираната ботанички масла и екстракти содржат никакви хемикалии, хормони или parabens.Zestra не се работи само брзо, но трае долго - ѕирка во само 10 минути и трае до 45! Многу жени велат дека чувството на интимност и се "во расположение" не се случи како природно како тие би сакале.Zestra беше развиена да обезбеди жените дополнителен поттик, овозможувајќи им на жените да се доживее Zestra Брзање.Zestra е патентирана мешавина од ботанички масла и екстракти е формулиран за поддршка на жените сексуална сензација подобрување интимни искуства.Создадена да им помогне на жените да се чувствуваат повеќе — без никаков напор.Топично Zestra работи во рамките минути од heightening чувствителност на допир – за длабоко, пријатни искуства.

Вака можеби ќе ви се допадне..