• Свеж
HATIKY Брада Додатен Прав за Мажи - Брада Обликувањето Комплет - Долготрајни Брада Коса Зграда Влакна - Веднаш Крие Губење на Косата и ја Пополнува Оддалечуваат Hairlines-Б?
zoom_in

HATIKY Брада Додатен Прав за Мажи - Брада Обликувањето Комплет - Долготрајни Брада Коса Зграда Влакна - Веднаш

DEN 359.52

Од стока
check Во продавницата

✅ 【ПРИРОДНИ БРАДА Нашите Брада додатен е дизајниран да се намали појавата на празнини во вашата брада, moustache, па дури и веѓите !На Брада Додатен Прав ви дава чист, природен и свеж изглед. ✅ 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】Нашите Брада Печат Комплет може лесно пополнување на бради и Заострување hairlines .Веднаш Крие Губење на Косата и ја Пополнува Оддалечуваат Hairlines.направете брада, moustache и hairlines изгледаат убаво и целосни. ✅ 【ДОЛГОТРАЈНИ】Четки За во Секунди, Трае во текот на целиот Ден !Нашата долготрајна формула обезбедува Брада Косата Прав до 24 часа се носат што е sweatproof Носат самоуверено без грижи на тоа smudging, исчезнува или се топат.Се уште се караше со несовршена брада или косата?HATIKY Брада полнење полнење може да ви помогне да ги поседува најдобрата форма на брада и нејзиното совршено contoured изглед.Нашите Брада Молив додатен ќе ви даде чисти и уверени се погледне, која ќе трае во текот на целиот ден долго.Можете да се опуштите и да се направи вашата секојдневна работа без да се грижиш за вашата брада!Не smudges и вода&пот доказ отпорни.Издржливи и ефективна работа, нашите брада додатен ќе ја заврши својата брада за нега на програмата.Нашите Брада Додатен Прав применуваат buildable и blendable во прав со мек сунѓер главата за повеќе лесна изглед.Започнете со цртање на обликот на вашата брада , moustache или косата и продолжи да боја на внатрешноста рамномерно по должината саканиот облик.Како ќе се применуваат на брада Печат Комплет, четка во текот на апликацијата со Мека Четка за да се создаде повеќе природен изглед.Постојат само неколку едноставни чекори помеѓу неуредна брада и убава брада.Како да се користи? 1. Прво, миење и плакнење на вашата брада со исклучување со вода. 2.Употреба на брада додатен прав во насока на раст на косата,пополнување на празнини. 3.Миеш ново дефинираните брада да се добие природен изглед.Пакет Вклучувајќи: 1 buc брада филер во прав 1 пакет Мека Четка Совршен Брада Коса Зграда Влакна за да се борат против mottled брада и сл Hairlines .Дефинирајте и четка вашата брада со сите наши брада пенкала!Боја, дефинирате, четка брада, и уживајте во фантастична ефекти!ПОСТИГНАТ ВАШИОТ СОН БРАДА, И ВЕЛАТ BYE-BYE НА ТОЈ ТРНЛИВ БРАДА НА ТВОЕ!.

Вака можеби ќе ви се допадне..