• Свеж
Zanzer Тешки База голема Виски Јасно Shot чаша 4.5 Унца 6 Pack
zoom_in

Zanzer Тешки База голема Виски Јасно Shot чаша 4.5 Унца 6 Pack

DEN 479.28

Од стока
check Во продавницата

ПАКЕТ ОД 6 ВИСОК КВАЛИТЕТ СНИМЕН ОЧИЛА.МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.ТЕШКИ СОЛИДНА СТАКЛО БАЗА : обезбедува максимална стабилност, чисто стакло овозможување на бојата на пијалок да се издвоите.ИМА 4.5 ОЗ : Одличен за Вотка, Текила, Виски и Алкохол.СОВРШЕН ЗА СИТЕ OCATIONS : Хотели, Барови, Ресторани, Ноќни клубови, Угостителство, Родендени, Свадби, Диплома, Диплома страни.Тешки База голема Виски Јасно Shot чаша 4.5 Унца - 6 Пакет На Zanzer снимен очила се стручно се создадени.Со софистициран и богатата дизајн.Тешки постави основи и симетрична форма изградени со врвот одделение материјали разликуваат снимен очила.На Zanzer шут стакло е во лигата на свој, и со додавање на еден за секоја прилика секогаш ќе се подигне бар.Тоа може да се одржи до 4.5 унци на вашиот омилен алкохол.Секој од вашите Znazer снимен очила има (4.5 мл.) и доаѓа во комплет од шест.Тие се безбедно да се пакуваат и да се направи идеален подарок за секого кој цени добар drinkware.

Вака можеби ќе ви се допадне..