• Свеж
Силување цвет Автомобил Dual-рака Автомобил Телефон Планината,360°Прилагодливи Мобилен Телефон Чаша Носителот,Прилагодлив База,Погоден за 3 Инчи до 7-Инчен Паметен Те
zoom_in

Силување цвет Автомобил Dual-рака Автомобил Телефон Планината,360°Прилагодливи Мобилен Телефон Чаша Носителот,Прилагодлив

DEN 1502.40

Од стока
check Во продавницата

Лесен за користење : стенд е погодна за паметни уреди кои се движат од 3 инчи до 7 инчи.Таа има добра намалување и може да го држите телефонот цврсто.Тоа, исто така, има меки силиконски подлога и назад подлога за да се осигура дека телефонот нема да биде изгребани.Може да се обезбеди безбедно возење, додека зборувате, пребарување на интернет, слушање на музика или полни.Прилагодливи рака : производот донесува ротирачки топка што може да ротира 360° и артикулирани арм кои лесно може да се движи 270°, што дополнително ја подобрува нејзината practicability.Вие не треба да се поправат нешто на табла или прозорец, само стави ја во чаша носителот на автомобилот и да ја поправите тоа.Прилагодлива големина база : На база на овој производ е прилагодлив.Погоден за автомобилски купот на носителите со дијаметар меѓу 2.5-3.2 инчи.Дури и ако сте пак, кочница или се вози на нерамни патишта, на планината може да остане стабилен во автомобил.Ве молиме споредете ја големината на вашиот автомобил е чаша носителот пред купување за да се осигура дека оваа стапка може да биде поврзана на купот на носителот.Здрав и практична настава : Нашите производи се направени од високо квалитетни материјали за да се обезбеди набитост и издржливост.Ако имате автомобил, овој производ е вреди да се обидете, тоа може да донесе забава во возењето.Хуманизирано дизајн : Овој производ е дизајниран со две мобилен телефон носители,која може да се користи на два паметни уреди во исто време.Дури и ако имате две мобилни телефони,можете лесно да ги контролираат,и ко-пилот, исто така може да го користите за да одговорите на повиците,да гледате видеа,ги слушаат песни,и да играат игри,што е многу погодно.Ова е предност што претходните производи не го имаат.Спецификација : Вклучуваат : 1*Мобилен телефон holder Product материјал : ABSBase големина : 2.52 во 3.71 in Arm големина : 3 на 7 in Articulated рака на вредноста : топ 270°180° во bottom Product големина : 233.5 мм*89.2 mm.

Include:
1*Mobile phone holder
Product material:
ABS
Base size:
2.52in-3.71in
Arm size:
3 in-7 in
Articulated arm adjustment:
top 270°
180° at the bottom :
Product size:
233.5mm*89.2mm

Вака можеби ќе ви се допадне..