• Свеж
menolana Уметнички Занает Unpainted Природно Дрво Ѓердан Екранот Организатор Рек 3 Големина на Носителот - 20x6x5cm
zoom_in

menolana Уметнички Занает Unpainted Природно Дрво Ѓердан Екранот Организатор Рек 3 Големина на Носителот - 20x6x5cm

DEN 312.24

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Дрво.Држи секој накит организиран и лесно да пристапите.Накит не е вклучена.Одлично за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници.Природни unpainted цврсто дрво накит екранот стојат ѓердан носителот рек приказ, совршен за ѓердан, pendant, синџир или други накит.Опис : - Природни unpainted цврсто дрво накит екранот стојат ѓердан носителот рек приказ, совршен за ѓердан, pendant, синџир или други накит. - Држи секој накит организиран и лесно да пристапите. - Одлично за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници. - Накит не е вклучена.Спецификација : - Материјал : Дрво - S големина : 10x6x5cm/ 3.9 x 2.36 x 1.97 инчен - M големина : 15.2x6x5cm/ 5.98 x 2.36 x 1.97 инчен - L големина : 20x6x5cm/ 7.87 х 2.36 x 1.97 inch Package Вклучува : 1 Парче Дрво Накит Екранот Rack (Накит НЕ се Вклучени)Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Вака можеби ќе ви се допадне..