• Свеж
GEDLIRE Кабинет Складирање Полица Багажник, (13 х 9.4 инчи) Метална Жица Рѓа Доказ Кујната Кабинет Полица / Тенџере Пан Капак Организатор Рек Носителот Сечење Одбор Багаж?
zoom_in

GEDLIRE Кабинет Складирање Полица Багажник, (13 х 9.4 инчи) Метална Жица Рѓа Доказ Кујната Кабинет Полица / Тенџере

DEN 311.28

Од стока
check Во продавницата

Mulitifunctional - Овие кабинет полици одлична за организирање на плочи, зачини, чинии, чаши и други парична казна кина, одлично да се користи на кујнски пултови, провизии, ковчегот, фрижидер, под мијалникот и кабинети, создава дополнителен простор за складирање буквално насекаде.Тоа може да биде сушење решетката за јадења, шишиња, плочи.Пан рек организатор : Тенџере капак рек организатор се направени од издржлив и безбедно висок квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик материјали.Цврсти, силни и рус-доказ, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се деформира, не е лесно да исчезнат, аголот е мазна, не е лесно да се scrape раце, цврсти и издржливи. 2 X Кабинет Складирање Полица Багажник, (13 х 9.4 инчи) Метална Жица Рѓа Доказ Кујната Кабинет Полици 1 X Тенџере Пан Капак Организатор Рек Носителот Сечење Одбор Управување со Монтажни Мозоци Послужавник,.

Вака можеби ќе ви се допадне..