• Свеж
Odewa Возрасни Професионално Берберот Кејп и Вратот Duster Четка за Боење на Косата Сечење Фризура Ртовите Мека Коса Берберот Четка Ртовите За Коса Стилист Берберот Мат
zoom_in

Odewa Возрасни Професионално Берберот Кејп и Вратот Duster Четка за Боење на Косата Сечење Фризура Ртовите Мека

DEN 239.52

Од стока
check Во продавницата

Салон кејп сет вклучуваат еден коса за сечење кејп и еден бербер вратот duster, која е наменета за професионални берберот ја користите или домашна употреба. 55 * 63 инчен големи димензии фризура кејп, се приспособат на затворачите да ги собере сите вратот големина,во исто време, деколте одговара на вратот совршено фризура кејп може да покријат вашата облека во текот на фризури или за нега на коса, без разлика што седат или стојат, да ги задржи вашите облека чисти во текот на косата, сечење или боење на косата процес.Оваа фризер кејп е анти-навремено и анти-статички.При сечење на косата, косата не ќе се држи до кејп и само да се земе светлина истрел паѓаат природно,материјал, лесно да се чисти и суви брзо.Вратот duster четка е направен од влакна, без сомот и без иритација.Дршката е направена од дрво, оваа четка косата е удобно да се одржи, Тоа е многу погоден за отстранување на влакна на ушите или вратот линии по фризура.Погодна за возрасни.Бренд : Odewa Product Име : Фризура Кејп Големина : 55 * 63 инчен Материјал : Водоотпорен Cloth Color : Црно и Бело Stripes Product Име : Вратот Duster Overall Должина : 6.1 inch Handle Должина : 3.3 inch Diameter на Рачка : 1.3 inch Material : Wooden Color : Brown Packing Листата : Фризура Кејп * 1, Вратот Duster * 1 Attention : фризурата кејп е повеќе погодна за возрасни и не сугерираат за деца.Вратот duster е погодна за сите луѓе.

Вака можеби ќе ви се допадне..