• Свеж
5 Компјутери XA Серија Штекер 1 * 4P Теренот 2,5 mm Криви Игла Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор Преку Дупка, P=2,5 mm XA Конектор Машки pin 0.098 2.50 mm Бакарни Легури S04B-XASS-1N-BN(РС) (SN)
zoom_in

5 Компјутери XA Серија Штекер 1 * 4P Теренот 2,5 mm Криви Игла Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор Преку Дупка,

DEN 198.96

Од стока
check Во продавницата

5 Компјутери XA серија штекер 1*4 P теренот 2,5 mm криви игла жица-на-табла/жица-да-wire конектор Преку Дупка, P=2,5 mm XA конектор машки pin 0.098" 2.50 mm бакарни легури S04 B-XASS-1 N-BN(РС) (SN). 5 Компјутери XA серија штекер 1*4 P теренот 2,5 mm криви игла жица-на-табла/жица-да-wire конектор Преку Дупка, P=2,5 mm XA конектор машки pin 0.098" 2.50 mm бакарни легури S04 B-XASS-1 N-BN(РС) (SN).

Вака можеби ќе ви се допадне..