• Свеж
F Fityle 600Pcs Мешани 2 Size Бод Маркер Прстени за DIY Плетење Занает
zoom_in

F Fityle 600Pcs Мешани 2 Size Бод Маркер Прстени за DIY Плетење Занает

DEN 1178.40

Од стока
check Во продавницата

* Дизајниран да кука во плетени бода, па тоа нема да се лизга надвор. * За почетокот и крајот на моделот бода, и каде да се зголеми или да се намали бројот на бода. * Материјал : Пластични, Со Дијаметар : Големи Прибл. 12mm; Мал : Прибл. 8мм. * Направени од издржлива пластика и флексибилен за да го користите. * Добар помошник за вашиот крои, да ви помогне да се направи обележувач кога шиење, плетење или crocheting, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..