• Свеж
Rotho Albula да се Рециклира Отпадот бин 3x25l со капак, Пластични (ПП), Multicoloured, 3x25 литри (3 x 40x23.5x34 cm), 40 x 23.5 x 34 cm, Шарени
zoom_in

Rotho Albula да се Рециклира Отпадот бин 3x25l со капак, Пластични (ПП), Multicoloured, 3x25 литри (3 x 40x23.5x34

DEN 3052.32

Од стока
check Во продавницата

Одржлив отпад одделување на отпадот одделување систем со капак и две погодно сметководствена рачки - Совршени за одделување на хартија картон стакло, пластика и слично - направени од рециклирани пластични.Универзална & модуларен Сет на 3 - безбедно пластовидно - прекрасен дизајн кој може да се користи во станбена површина Може да се продолжи како повеќе одделување систем.Простор за заштеда на тесен & практична Капак исто така, може да се отвори кога отпад одделување систем е наредени - Погодно да се носат Со различни налепници за означување - Лесно да се чисти.Капацитет до 40 kg - Отпад од сад капацитет 25 литри вода - Практичен систем за одделување на отпадот - Димензии 40 х 23 5 x 34 cm (Dxšxv).Обемот на снабдување 3x за рециклирање на отпад сортирање систем пластичен сад со две рачки - 6 налепници со мотиви (картон МИЛЕНИЧЕ стакло хартија контејнер за ѓубре) - сад сина cappuccino и антрацит капак и да се справи антрацит - направени од страна на Rotho.Rotho за рециклирање на отпад бин систем albula кога развојот на нашите albula рециклирање кеси прашавме себе следново прашање во почетокот каде што Не можеме да произведуваат најмногу отпад?Право во кујната Зошто е тоа дека повеќето рециклирање системи се практични, но толку грозен што ние треба да се скријат во storerooms?Нашата цел е тоа да се создаде модуларен садови - контејнери за рециклирање кои исто така може да се види во станбена површина на домаќинството Софистицирани и практични право отпад контејнер за секоја намена информации за производот од солиден рециклирани пластични повеќе канти може да бидат поставени на врвот од едни на други за Rotho група rotho е една од водечките производители на пластични производи за широка потрошувачка во Европа Оваа позиција беше постигнат Во одредени од страна на конзистентен ориентираност кон клиентите корист и од страна на know-how на извршени вработените изграден во текот на многу години Во неговата 130-година историјата Rotho се прилагодува на променливите пазари и клиентите барања станува индустрија најпопуларните снабдувач.

Вака можеби ќе ви се допадне..